Platební terminál snadno

Placení s ním bude zábava.


Platební terminály Bluebird

Jsou bytelné, modulární a konfigurovatelné. Postavené pro náročný provoz. Odolají pádu i vodě.

Příjemné pro vývojáře

Vývoj aplikace vás bude bavit.

Bluebird nabízí SDK balíček pro vývojáře s úplnou sadou API funkcí, který usnadní vývoj platebních aplikací a poskytuje ISV a rychlejší cestu k nasazení EMV. Podpora knihoven Qt umožní vývojářům efektivní vývoj aplikací pro zařízení.


Vícero platebních metod

Možnost úhrady jakoukoli kartou.

Podpora karet s magnetickým pruhem, chytrých karet s čipem a PINem a bezkontaktních plateb jako Apple Pay, MasterCard PayPass, a VISA payWave. In addition, MT280 has an optional biometrics scanner that enables fingerprint authentication. Up to four SAM card slots enable use of multiple types of contactless cards.


Striktní bezpečnost

Chrání vaše data a transakce.

Platební terminály Bluebird jsou chráněny nejnovější technologií Stonewall Security™, která používá end-to-end šifrování, je schválena PCI PTS 3.x a certifikována EMV level 1 a 2. Citlivá karetní data jsou vždy chráněna.


Bezdrátové pro mobilní prodej

Vyšší komfort pro klienta zvedne tržby.

Díky podpoře WiFi, celulární sítě a Bluetooth jsou platební terminály Bluebird ideální pro obchodníky v pohybu. Integrovaná GPS umožní záznam tržeb s informací o poloze. Dual SIM zajistí plné pokrytí a minimalizuje výpadky. Přes nabíjecí stojánek je možné drátové Ethernet připojení.

Platební terminály Bluebird

Placení snadno a kdekoliv.

Platební terminál MT280

Mobilní platební terminál postavený na Linuxu. Ideální pro malé a střední obchodníky v pohybu. Podporuje karty s magnetickým pruhem, EMV čip a PIN, bezkontaktní platby a autentizaci otiskem prstu.

Platební terminál MT401

Mobilní platební terminál postavený na Windows. Má velký 4" dotykový displej a umožňuje obchodníkům naskenovat digitální podpis na obrazovce. Displej je možné použít pro zobrazení reklamy a firemních sdělení.

Platební terminál BIP1500

Mobilní počítač vše v jednom s inovativním modulárním designem, který umožňuje snadnou výměnu periferií a konfiguraci dle potřeb. Běžně používný pro mobilní prodej,  prodej na palubě a práci v terénu.

Zašlete nám poptávku

Jsme autorizovaným dovozcem počítačů Bluebird. Zajišťujeme předprodejní poradenství, dodání, záruční i pozáruční servis. Rádi vám poradíme s výběrem a navrhneme vhodné řešení pro váš projekt.