Pracovní tablet do tvrdých podmínek

Co kdyby váš tablet konečně něco vydržel?


Pracovní tablety Bluebird

Jsou služebníci do nepohody. Nádherný design a perfektní provedení si zamilujete. Jejich odolnost a spolehlivost vás podrží každý den.

Odolný proti pádu a poškrábání

Vemte ho s sebou kam potřebujete.

Tablety Bluebird chrání patentovaná TankSmith™ technologie. Byly testovány pro maximální spolehlivost v náročném průmyslovém prostředí. Odolají pádu z 1.2m nebo až z 1.5m s robustním pouzdrem. Krytí IP65 poskytuje ochranu proti vodě a prachu. Displej je vyroben ze skla Corning® Gorilla® Glass 3, které je výjimečně odolné proti poškrábání a hlubokým vrypům.

Odolný proti vodě a prachu

Nezaskočí vás déšť ani písečná bouře.

Pracovní tablety Bluebird jsou společníky do nepohody a nepřízně počasí. Unikátní TankSmith technologie a krytí IP65 jim dává vysokou odolnost proti vodě, prachu a špíně. Můžete s nimi pracovat v dešti a přežijí i pád do vody. Tablet Bluebird je pracovní nástroj, o kterém jste snili. Nyní se sen stal skutečností.

Elegantní a lehký design

Uděláte parádu se stylem.

Pracovní tablet Bluebird váží v lehkém provedení jen něco málo přes 700 gramů. Užijete si s ním průmyslový stupeň odolnosti a výpočetního výkonu bez jakýchkoli kompromisů v oblasti elegantního spotřebitelského stylu. Sami se přesvědčte o tom, že odolný pracovní tablet může být krásný.

Prodloužený životní cyklus

Nákup tabletu Bluebird vám mnohonásobně vyplatí.

Když koupíte tablet Bluebird, můžete si být jisti, že bude plně podporován několik následujících let. Oproti spotřebnímu zboží, Bluebird stojí za svými produkty roky. Významně tím prodlužuje životnost produktu a chrání vaši investici do pracovního nástroje. Bluebird nabízí 1 rok plnou záruku na vadu výrobku a 3 až 5 let komplexní záruku proti opotřebení.

Pracovní tablety Bluebird

A vaše radost z práce bude nekonečná.

Pracovní tablet ST100

Popular 10.1-inch tablet that pairs sleek consumer styling with enterprise class tools and services. Ideal for use in retail and other customer facing situations where durability is not a requirement.

Pracovní tablet RT100

Versatile and durable 10.1-inch enterprise-class tablet with smart plug attachments for a bar code scanner, magnetic stripe reader, and a smart card reader.

Pracovní tablet ET100

Enterprise-class 10.1-inch tablet that fits almost any type of user - from a service technician or truck driver to a retail store sales assistant or physician.

Zašlete nám poptávku

Jsme autorizovaným dovozcem počítačů Bluebird. Zajišťujeme předprodejní poradenství, dodání, záruční i pozáruční servis. Rádi vám poradíme s výběrem a navrhneme vhodné řešení pro váš projekt.